loadingimg

Wczytuję dane...

Newsletter

O Firmie

Właścicielem sklepu lagis.pl jest firma:


LAGIS Paweł Jakimczuk
ul. Poznańska 44
66-210 Zbąszynek

NIP: 927-175-99-02
REGON: 080046008


KONTAKT:

nr. tel.: 795-858-062 (play)
e-mail: sklep@lagis.plZarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki.Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie zarówno w handlu tradycyjnym jak i internetowym. Sprzedaż internetową prowadzimy od ponad 4 lat. Przez ten czas przeprowadziliśmy ponad 30 000 transakcji, z pełnym zadowoleniem naszych Klientów.  


Zdobyte w tym czasie doświadczenie gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz najwyższą jakość obsługi klienta na każdym etapie dokonywania zakupów w naszym sklepie. Chcemy, tak samo jak i Państwo, aby wybrany towar odpowiadał wszelkim Waszym wymaganiom. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.


Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą płacącą podatki. Kupując u nas mają Państwo pewność legalnego pochodzenia towaru oraz pełne bezpieczeństwo transakcji.


Nasze najnowsze dziecko - sklep internetowy lagis.pl zaoferuje Państwu towary niespotykane, ładne i gustowne. Dajemy gwarancję, iż zdobyte doświadczenie zagwarantuje Państwu pewność i gwarancję reazlizacji zamówień na najwyższym poziomie.
Największy nacisk kładziemy na zadowolenie klienta, co przekłada się na szybkość realizacji zamówień oraz jakość obsługi. Staramy się również aby nasza witryna była przejrzysta i czytelna, a nawigacja po niej łatwa i przyjemna. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek uwagi, co do funkcjonalności sklepu bądź jego asortymentu – również prosimy o kontakt.


Pozdrawiam,
Jakimczuk Paweł – właściciel